Even geduld…
Algemene filters
X
X
X
X
X
Duurzaamheidsvoorkeuren
X
(Reset)
Producten
van gefilterd / geselecteerd
| Fondsnaam | ISIN |
Rendement na
1 jaar p.a. |
Rendement na
3 jaar p.a. |
Rendement na
5 jaar p.a. |
Rendement na
10 jaar p.a. |
Rendement
sinds aanvang p.a. |
Beheerkosten |
Risico-
indicator |
ESG | Oprichtingsdatum | Fondsvaluta | Downloaden | kag | productVariations | PAI - Berücksichtigung | Minimaal % duurzame investeringen volgens SFDR | Minimaal % duurzame investeringen volgens taxonomie | MIFID Duurzaamheidsvoorkeuren | paiClustering-greenhousegasEmissions | paiClustering-water | paiClustering-waste | paiClustering-biodiversity | paiClustering-socialAndEmployeeMatters | paiClustering-energyEfficiencyAndFossilFuels | assetType |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activ Defensive Fund | LU0127027448 | 7,65 % | 7,29 % | 3,47 % | 2,62 % | 2,79 % | 1,19 % | 3 | Art. 8 SFDR | 01 januari 2019 | CHF |
|
Baloise Belgium SA | Invest|Invest 23|Save Plan niet-fiscaal|Junior Plan|Save Plan Pensioenspraren|Save Plan Langetermijn sparen|IPT|POZ | Y | 0 | 0 | R | true | true | true | true | true | ||
| BGF Euro Corporate Bond Fund | LU0162658883 | -0,21 % | 3,15 % | -1,43 % | – | -0,42 % | 2,01 % | 3 | Art. 8 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Dyna-Safe Plan|Flexibel Saving Plan niet-fiscaal | Y | 0 | 0 | R | true | true | |||||
| BGF Euro Reserve Fund | LU0432365988 | 1,19 % | 2,20 % | 1,32 % | – | 0,26 % | 1,05 % | 2 | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Dyna-Safe Plan|Flexibel Saving Plan niet-fiscaal | - | B | ||||||||||
| BGF European Special Situations Fund | LU0154234636 | 7,24 % | 3,28 % | -1,36 % | – | 4,19 % | 2,82 % | 4 | Art. 8 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Dyna-Safe Plan|Flexibel Saving Plan niet-fiscaal | Y | 0 | 0 | R | true | true | |||||
| BGF Global Allocation Fund | LU0171283459 | 13,13 % | 10,00 % | 4,45 % | – | 5,67 % | 2,78 % | 3 | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Dyna-Safe Plan|Flexibel Saving Plan niet-fiscaal | - | B | ||||||||||
| BGF Global Allocation Hedged Fund | LU0212925753 | 10,66 % | 10,42 % | 1,79 % | – | 3,32 % | 2,78 % | 3 | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Dyna-Safe Plan|Flexibel Saving Plan niet-fiscaal | - | B | ||||||||||
| BGF Sustainable Energy Fund | LU0171289902 | 25,06 % | 9,72 % | 4,51 % | – | 10,35 % | 2,97 % | 4 | Art. 9 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Dyna-Safe Plan|Flexibel Saving Plan niet-fiscaal | Y | 0.8 | 0 | U | true | true | true | true | true | ||
| BGF World Healthscience Fund | LU0171307068 | 19,23 % | 4,49 % | 3,34 % | – | 7,77 % | 2,81 % | 4 | Art. 8 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Dyna-Safe Plan|Flexibel Saving Plan niet-fiscaal | Y | 0 | 0 | R | true | true | |||||
| BGF World Real Estate Securities Fund | LU1219733679 | 8,46 % | 5,14 % | -2,10 % | – | 1,89 % | 3,33 % | 4 | Art. 8 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Dyna-Safe Plan|Flexibel Saving Plan niet-fiscaal | Y | 0 | B | true | true | ||||||
| BGF World Technology Fund | LU0171310443 | 38,67 % | 28,89 % | 10,41 % | – | 18,82 % | 2,81 % | 6 | Art. 8 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Dyna-Safe Plan|Flexibel Saving Plan niet-fiscaal | Y | 0 | 0 | R | true | true | |||||
| BMIPS Conservative | LU2242191216 | 7,19 % | 7,77 % | 1,76 % | – | 2,23 % | 2,21 % | 3 | Art. 8 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Invest 23|Save Plan Pensioenspraren|Save Plan Langetermijn sparen|IPT|POZ | Y | 0 | 0 | E | true | ||||||
| BMIPS Defensive | LU2242191133 | 4,25 % | 4,11 % | -0,59 % | – | -0,18 % | 2,20 % | 2 | Art. 8 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Invest 23|Save Plan Pensioenspraren|Save Plan Langetermijn sparen|IPT|POZ | Y | 0 | 0 | E | true | ||||||
| BMIPS Growth | LU2242191307 | 16,99 % | 14,11 % | 5,41 % | – | 6,25 % | 2,22 % | 4 | Art. 8 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Invest 23|Save Plan Pensioenspraren|Save Plan Langetermijn sparen|IPT|POZ | Y | 0 | 0 | E | true | ||||||
| BMIPS Moderate | LU2242191489 | 9,05 % | 9,28 % | 2,83 % | – | 3,51 % | 2,20 % | 3 | Art. 8 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Invest 23|Save Plan Pensioenspraren|Save Plan Langetermijn sparen|IPT|POZ | Y | 0 | 0 | E | true | ||||||
| Balanced Portfolio Fund | BE6276500186 | 3,85 % | 5,75 % | 1,42 % | – | 2,66 % | 1,60 % | 3 | Art. 8 SFDR | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Save Plan Pensioenspraren|Save Plan Langetermijn sparen|IPT|POZ | Y | 0.1 | 0 | true | true | true | true | true | ||||
| DNCA Invest Global Leaders Fund | LU0383783841 | 15,85 % | 7,13 % | -3,50 % | – | 3,63 % | 1,00 % | 4 | Art. 9 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Dyna-Safe Plan|Flexibel Saving Plan niet-fiscaal | Y | 1 | 0.03 | U | true | true | true | true | true | ||
| Defensive Portfolio Fund | BE6272000777 | 2,01 % | 4,06 % | -0,16 % | 0,85 % | 0,61 % | 1,65 % | 3 | Art. 8 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Save Plan Pensioenspraren|Save Plan Langetermijn sparen|IPT|POZ | Y | 0.1 | 0 | true | true | true | true | true | Profielfonds | ||
| Dynamic Growth Fund | LU2931335736 | 0,48 % | 6,63 % | 3,45 % | 4,83 % | 2,82 % | 2,79 % | 3 | Art. 8 SFDR | 29 april 2025 | EUR |
|
Baloise Belgium nv | Y | 0 | 0 | R | true | true | true | true | true | |||
| EB Europe Equities Fund | IE00BF4G7183 | – | – | – | – | 23,10 % | 0,24 % | 4 | Art. 8 SFDR | 01 mei 2026 | EUR |
|
Baloise Belgium nv | Groepsverzekering | Y | 0.2 | 0 | U | true | ||||||
| EB Global Allocation Fund | LU1653088838 | – | – | – | – | -6,09 % | 0,82 % | 3 | 01 mei 2026 | EUR |
|
Baloise Belgium nv | Groepsverzekering | - | B | ||||||||||
| EB Global Equities Fund | IE00BF4G6Y48 | – | – | – | – | 5,15 % | 0,23 % | 4 | Art. 8 SFDR | 01 mei 2026 | USD |
|
Baloise Belgium nv | Groepsverzekering | Y | 0.2 | 0 | U | true | ||||||
| Emerging Markets Fund | LU0171275786 | 41,30 % | 13,18 % | 2,04 % | 6,21 % | 4,53 % | 3,06 % | 4 | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Invest|Invest 23|Save Plan niet-fiscaal|Junior Plan|Save Plan Pensioenspraren|Save Plan Langetermijn sparen|IPT|POZ | - | B | ||||||||||
| Euro Cash Fund | LU3090946115 | 1,57 % | 2,34 % | 1,54 % | 0,33 % | -0,01 % | 0,46 % | 2 | Art. 8 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Invest|Invest 23|Save Plan niet-fiscaal|Junior Plan|Immotheker Invest 23|Save Plan Pensioenspraren|Save Plan Langetermijn sparen|IPT|POZ | Y | 0 | 0 | ||||||||
| European Equity Fund | BE6278334097 | 25,06 % | 10,96 % | 5,27 % | 6,29 % | 5,51 % | 2,74 % | 4 | Art. 8 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Invest|Invest 23|Save Plan niet-fiscaal|Junior Plan|Save Plan Pensioenspraren|Save Plan Langetermijn sparen|IPT|POZ | Y | true | true | true | true | true | |||||
| European Growth Fund | LU0296857971 | 15,36 % | 18,24 % | 9,46 % | 7,36 % | 7,11 % | 3,08 % | 4 | Art. 8 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Invest|Invest 23|Save Plan niet-fiscaal|Junior Plan|Save Plan Pensioenspraren|Save Plan Langetermijn sparen|IPT|POZ | Y | 0.2 | 0 | U | true | true | true | true | |||
| FVS Multiple Opportunities II Fund | LU1038809395 | 4,84 % | 4,55 % | 1,38 % | – | 3,70 % | 2,62 % | 3 | Art. 8 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Dyna-Safe Plan|Flexibel Saving Plan niet-fiscaal | Y | 0 | 0 | R | true | true | |||||
| Global Allocation Fund | LU0212925753 | 11,66 % | 10,26 % | 1,66 % | 3,43 % | 2,99 % | 2,97 % | 3 | 13 maart 2013 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Invest|Invest 23|Save Plan niet-fiscaal|Junior Plan|Save Plan Pensioenspraren|Save Plan Langetermijn sparen|IPT|POZ | - | B | ||||||||||
| Global Climate and Environment Fund | LU0348927095 | 18,55 % | 5,85 % | -1,80 % | – | -0,87 % | 2,63 % | 4 | Art. 9 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Y | 0.85 | 0.02 | S | true | true | true | true | true | |||
| Global Equity Fund | LU0226794732 | 16,33 % | 11,71 % | 4,47 % | – | 5,75 % | 2,56 % | 4 | Art. 8 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Y | 0 | 0 | R | true | true | true | true | true | |||
| Global Opportunities Fund | LU1789200901 | 12,50 % | 9,83 % | 3,98 % | 4,40 % | 4,29 % | 2,67 % | 3 | Art. 8 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Invest|Invest 23|Save Plan niet-fiscaal|Junior Plan|Save Plan Pensioenspraren|Save Plan Langetermijn sparen|IPT|POZ | Y | true | true | true | true | true | |||||
| Growth Portfolio Fund | BE6276503214 | 5,92 % | 7,63 % | 2,89 % | 4,05 % | 3,69 % | 1,57 % | 3 | Art. 8 SFDR | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Save Plan Pensioenspraren|Save Plan Langetermijn sparen|IPT|POZ | Y | 0.1 | 0 | true | true | true | true | true | ||||
| Infrastructure Fund | IE00B51PLJ46 | 7,85 % | 10,62 % | 1,84 % | – | 3,39 % | 2,63 % | 4 | Art. 8 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Y | R | true | true | ||||||||
| Investissement Fund | FR0010148981 | 29,31 % | 21,70 % | 8,79 % | 8,96 % | 7,19 % | 2,99 % | 4 | Art. 8 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Invest|Invest 23|Save Plan niet-fiscaal|Junior Plan|Save Plan Pensioenspraren|Save Plan Langetermijn sparen|IPT|POZ | Y | 0.5 | 0 | U | true | true | true | true | true | ||
| JPM Global Focus Fund | LU0168343191 | 10,32 % | 12,18 % | 7,99 % | 9,68 % | 8,28 % | 2,77 % | 4 | Art. 8 SFDR | 01 oktober 2023 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Invest|Invest 23|Save Plan niet-fiscaal|Save Plan Pensioenspraren|Save Plan Langetermijn sparen|IPT|POZ|RIZIV|VAPZ | Y | 0.2 | 0 | U | true | ||||||
| Megatrends Fund | LU0386875149 | 13,34 % | 7,60 % | 0,48 % | – | 1,91 % | 2,81 % | 4 | Art. 8 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Y | 0.51 | 0 | U | true | true | true | true | true | |||
| Multi-Asset Fund | LU2931335223 | 8,67 % | 6,29 % | 0,65 % | – | 1,40 % | 2,28 % | 3 | Art. 8 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Y | 0 | 0 | R | true | true | true | true | true | |||
| Orizon Fund | LU2427243139 | 24,33 % | 15,38 % | – | – | 10,74 % | 2,75 % | 4 | Art. 8 SFDR | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Immotheker Invest 23 | Y | 0.1 | true | true | ||||||||
| Orizon Protect Fund | LU2387417699 | 24,05 % | 13,07 % | – | – | 9,66 % | 2,71 % | 4 | Art. 8 SFDR | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Immotheker Invest 23 | Y | 0.1 | true | true | ||||||||
| Patrimoine Fund | FR0010135103 | 10,03 % | 8,80 % | 1,82 % | 1,63 % | 1,85 % | 2,99 % | 3 | Art. 8 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Invest|Invest 23|Save Plan niet-fiscaal|Junior Plan|Save Plan Pensioenspraren|Save Plan Langetermijn sparen|IPT|POZ | Y | 0.1 | 0 | U | true | true | true | true | true | ||
| Pictet Digital Fund | LU0340554913 | 21,70 % | 23,16 % | 8,21 % | – | 10,29 % | 2,99 % | 5 | Art. 8 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Dyna-Safe Plan | Y | 0.1 | 0 | U | true | true | true | true | true | ||
| Pictet Global Environmental Opportunities Fund | LU0503631714 | 12,05 % | 6,88 % | 1,74 % | – | 8,95 % | 2,99 % | 4 | Art. 9 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Pictet Asset Management | Dyna-Safe Plan | Y | 0.8 | 0 | U | true | true | true | true | true | Aandelenfonds Thematisch | |
| Pictet SmartCity Fund | LU0503634221 | 2,55 % | 5,71 % | -1,72 % | – | 4,00 % | 2,97 % | 4 | Art. 8 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Dyna-Safe Plan | Y | 0.51 | 0 | U | true | true | true | true | true | ||
| Progress Moderate Fund | LU2931335223 | 9,71 % | 3,91 % | 0,21 % | – | 0,87 % | 2,28 % | 3 | Art. 8 SFDR | EUR |
|
Baloise Belgium nv | Y | 0 | 0 | R | true | true | true | true | true | ||||
| R-Valor Fund | FR0011847409 | 8,71 % | 10,83 % | 5,77 % | 7,15 % | 7,11 % | 2,80 % | 4 | Art. 8 SFDR | 01 oktober 2023 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Invest|Invest 23|Save Plan niet-fiscaal|Save Plan Pensioenspraren|Save Plan Langetermijn sparen|IPT|POZ|RIZIV|VAPZ | Y | 0.3 | 0 | T | true | true | |||||
| RAM European Equities Fund | LU0160155981 | 15,52 % | 14,13 % | 4,72 % | – | 5,31 % | 3,08 % | 4 | Art. 8 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Dyna-Safe Plan|Flexibel Saving Plan niet-fiscaal | Y | 0.2 | 0 | U | true | true | true | ||||
| Sécurité Fund | FR0010149120 | -0,30 % | 2,52 % | 0,12 % | -0,20 % | 0,06 % | 2,30 % | 2 | Art. 8 SFDR | 22 januari 2013 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Invest|Invest 23|Save Plan niet-fiscaal|Junior Plan|Save Plan Pensioenspraren|Save Plan Langetermijn sparen|IPT|POZ | Y | 0.1 | 0 | U | true | true | true | true | true | ||
| Triodos Global Equities Impact Fund | LU0278271951 | 14,83 % | 10,40 % | 3,58 % | – | 6,33 % | 2,65 % | 4 | Art. 9 SFDR | 01 januari 2019 | EUR |
|
Baloise Belgium SA | Dyna-Safe Plan|Flexibel Saving Plan niet-fiscaal | Y | 0.9 | 0.05 | S | true | true | true | true | true |